СПА Банско

  1. Home
  2. СПА Банско
Filter
Filter × Close

Hotel Grand 4* - Банско

0.0

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТИ Цената вклучува: ноќевање со појадок и вечера на шведска

Location: Grand Hotel Bansko, ulitsa "Glazne", Bansko, Bulgaria

Hotel Amira 5* - Банско

0.0

БАНСКО-БУГАРИЈА HOTEL

„AMIRA“

5***** Хотелот „Amira“ е луксузен бутик

Location: Amira Boutique Hotel, Bansko, Bulgaria

Hotel Maria-Antoaneta Residence 3* - Банско

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ MARIA-ANTOANETA RESIDENCE

Положба
<br

Location: Maria-Antoaneta Residence, Bansko, Bulgaria

Hotel Mountain Paradise 4* - Банско

0.0

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – Банско Цените се во евра по лице и вклучуваат : Ноќевање

Location: Hotel Mountain Paradise by the Walnut Trees, Bansko, Bulgaria

Hotel Green Wood 4* - Банско

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Дополнителни услови : Деца до 5.99 год. – бесплатноПрво дете од 6-13.99

Location: Hotel "Green Wood", ul. Izvoro, Bansko, Bulgaria

Hotel Perun Lodge 4* - Банско

0.0

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско Цени валидни за период на престој :

Location: Hotel Perun Lodge, ulitsa "Georgi Nastev", Bansko, Bulgaria

Hotel Aspa Vila 3* - Разлог

0.0

Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цените се во евра по лице и вклучуваат

Location: Spa Hotel "Villa Aspa", Bania/Razlog, Bulgaria

Hotel Hot Spring Medical Spa 4* - Разлог

0.0

Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални

Location: Hot Springs Medical & Spa Hotel, Banya, Bulgaria

Hotel Murite 4* - Разлог

0.0

Хотел Мурите се наоѓа во областа на Разлог, на 8км од Банско, располага со 3 згради, од кој зградата

Location: Murite, Bansko, Bulgaria