Издвојуваме!

Ова се нашите актуелни понуди, проверете!

Ден

1 - 30.04.2021

(Петок) Состанок на групата на Дрводекор во 20:30

Location: Manastir Ostrog, Montenegro

Луковска Бања се наоѓа во Јужна Србија, на источните падини на Копаоник. Со своите 681 м надморска

Location: Hotel Jelak Lukovska Banja, Lukovo, Serbia

АММОС АПАРТМАНИ - КАЛИТЕА Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во

Location: Ammos Apartments, Eparchiaki Odos Paliouriou-Afitou, Kallithea, Greece

Хотел Аквалина се наоѓа во туристичката населба Св.Стефан оддалечен 6 км од центарот на Охрид на

Location: Hotel Aqualina, Boulevard Saint Naum of Ohrid, Sveti Stefan, North Macedonia

Апартмани Метај Објект кој се наоѓа на 20 метри од плажа, веднаш покрај Лунгомаре, во мирен дел

Неа Каликратија е град со многубројни занимливости за секој турист.Има долга песочна плажа,

Location: STUDIOS STAVROS, Τζων Κέννεντυ, Kallikrateia, Greece

Вила Сиртаки е лоцирана во во Сивири, на околу 50 метри од хотелот Џени и околу 200 метри од плажа.

Location: Cannot determine address at this location.

Новини

Номад Пишуванки