Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско
ЛЕТО 2019
Цени валидни за период на престој : 01.07-15.09.2019

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

–  2 / 3 ноќевања на база појадок и вечера

–  Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања

–  Интернет

–  Паркинг

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]