Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

–  2 / 3 ноќевања на база појадок и вечера

–  Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања

–  Интернет

–  Паркинг

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување