Зимувања

  1. Home
  2. Зимувања
Filter
Filter × Close

Villa Kopaonik - Копаоник

0.0

Vila Kopaonik – Kopaonikhttp://www.vilakopaonik.com/ 10% попуст за уплата до 30.09.2022 Цените

Villa Zvoncica - Копаоник

0.0

10% попуст за уплата до 30.09.2022 VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.comЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ

Hotel Ozon 3* - Копаоник

0.0

Хотел ,,Ozon” 3* е удобен хотел сместен во центарот на Брзече, на само 350 метри од Гондолата

Villa Trag 3* - Копаоник

0.0

https://www.vilatrag.rs/Цени НА БАРАЊЕ Во цената е вклучено: – Сместување на база Полупансион

Hotel & Guesthouse Junior 3* - Копаоник

0.0

Хотелот се наоѓа во туристичкит центар Брзече, на висина од 1070м, на планината Копаоник.

Hotel Olga Dedijer 2* - Копаоник

0.0

Хотел Олга Дедијер 2* Хотелот е лоциран на Копаоник на 1700 метри надморска височина и на 700

Hotel Zoned & Spa - Копаоник

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Промоции и акции:Детска недела* - се однесува на престој на две деца до 12 год. -

Hotel Mujen Lux - Копаоник

0.0

На над 2000 метри надморска височина, во тивок дел на Копаоник, се наоѓа

MujEn Lux.

Hotel Milmari 3* - Копаоник

0.0

Милмари Ресорт (хотел Милмари) е комплетно нов хотелско-туристички комплекс на падините на Копаоник,