Олимписка Ривиера

  1. Home
  2. Олимписка Ривиера
Filter
Filter × Close

Villa Fotis - Велика

0.0

Вилата се наоѓа на 100 метри од на главната улица и плажата. Одговара за фамилија со деца. Располага

Villa Maria - Неи Пори

0.0

Вилата се наоѓа во нов дел на Неи Пори, на околу 250м од песочната плажа. Располага со прекрасна

Villa Politimi - Неи Пори

0.0

Вила Политими е оддалечена 120 метри од плажа, 250 метри од центарот на Неи Пори. Вилата располага

Villa Olga - Неи Пори

0.0

Вила Олга - се наоѓа во мирен дел од Неи Пори, на околу 250 метри од плажата. Студијата се модерно

Villa Familia - Неи Пори

0.0

Неи Пори е место, кое сеуште претставува нај урбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во

Mytikas House - Неи Пори

0.0

Неи Пори идеално место за мирен и опуштен одмор. Местото го карактеризира долга, широка, песочна,

Hotel Melbourne 2* - Паралија

0.0

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот. Крајно динамичен и содржаен,

Villa Voula - Лептокарија

0.0

Вила ВУЛА Лептокарија Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото

Villa Janis - Лептокарија

0.0

ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Tonia - Велика

0.0

Вилата се наоѓа на 100 метри од плажата

и главната улица. Располага со двокреветни,

Location: Studios Tonia, Velika, Greece