Мај

  1. Home
  2. Мај
Filter
Filter × Close

Рибарска Бања - 1 Мај

0.0

Српските Карлови Вари, Рибарска Бања е една од најстарите бањи на Србија откриена уште во 4 век од

Хедонистичка Тура на Југот од Бачка - 26.05 - 29.05.2022

0.0

Време е за фини нешта... За еден од најживописните градови во Срем, за раскошна архитектура, за

Рафтинг на Тара - 30.04 - 02.05.2022

0.0

ПРВОМАЈСКИ РАФТИНГ НА ТАРА – МОДРА РЕКА Ја започнуваме сезоната на рафтинг адреналински авантури

Tenerife - 03.05 - 10.05.2022

0.0

Тенерифе

е најголемиот од Канарските острови во Шпанија, во близина на Западна Африка.

Санторини - 1 Мај

0.0

период: 28.04-03.05.2022 ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ——— 209 €/12 980 ден FIRST MINUTE:

189€

Драч & Тирана - 30.04 - 02.05.22

0.0

ЗА ПРВИ МАЈ НА ЈАДРАНСКО МОРЕ САБОТА – 30.04.2022

Состанок со групата во 05:30 на

Hotel Banjica 3* - Сокобања

0.0

ВЕЛИГДЕНСКИ И ПРВОМАЈСКИ ПАКЕТИ: 21.04 - 25.04.2022 И 29.04 - 02.05.2022 ПАКЕТ ЦЕНА: 25 € ПО ЛИЦЕ

Location: Banjica, 217, Sokobanja, Serbia

Сплит & Дубровник - 20.05 - 23.05.2022

0.0

Во светот е добро позната магијата на Далмација. Синото Јадранско Море, кристално и чисто, едно од

Location: Split, Croatia

Истанбул за 1 Мај

0.0

Програма со 2 ноќевања - 79 еур ПРВ ДЕН(29.04)ПЕТОК Нашите водичи се добро обучени и искусни

Location: İstanbul, Turkey

Кавала & Тасос - 1 Мај

0.0

ПРВИ МАЈ ВО КАВАЛА (Целодневен излет на Зелениот Остров Тасос) (30.04.2022 –

Location: Kavala, Greece