Златни Песоци

  1. Home
  2. Златни Песоци
Filter
Filter × Close

Hotel Gradina 3* - Златни Песоци

0.0

Hotel Gradina е опкружен со зеленило и сместен на само 350 метри од плажата, нуди климатизирани

Paradise Green Park Hotel 3* - Златни Песоци

0.0

Лоциран во Златни Песоци на 600 метри од плажата, 1,3 км од Ривиера и на само 2,2 км од Нирвана

Hotel Green Line 4* - Златни Песоци

0.0

На само 100 метри од плажата хотелот нуди загреан надворешен базен и спа услуги, сите соби се

Arena Mar Hotel 4* - Златни песоци

0.0

Arena Mar Hote нуди надворешен базен, заедно со фитнес центар и сите удобности за добра забава и

Hotel Marina Grand Beach 4* - Златни Песоци

0.0

Marina Grand Beach е лоциран во близина на паркот, непосредно до плажата во јужниот дел на Златни

Hotel Argisht Partez 4* - Златни Песоци

0.0

На 100 метри од плажата и на 15 минути под центарот на Златни Песоци , хотелот со престижната