Arena Mar Hote нуди надворешен базен, заедно со фитнес центар и сите удобности за добра забава и релаксација. Хотелот е лоциран на околу 400 метри од плажата, бесплатен паркинг и интернет се во склоп на хотелот.

ЦЕНОВНИК

Забелешки:

  • Дете 0 – 1.99 – се сместува бесплатно;
  • 1 – во дете од 02 – 11.99 години со 2 – ца возрасни – се сместува бесплатно;
  • Дете од 02 – 11.99 год со еден возрасен плаќа 50% од цената по лице;
  • Возрасен на дополнителното легло плаќа 80% од цената по лице;
  • Дополнителните попусти не се комбинираат со попустите за рани резервации;
  • Во цената не е вклучено туристичка такса 1€ по лице на ноќ;
  • Такса за резервација –  1 евро по лице на ден;