Hotel Gradina е опкружен со зеленило и сместен на само 350 метри од плажата, нуди климатизирани соби, бесплатен паркинг и интернет и можност за услуга од ноќевање со појадок на шведска маса до полн пансион.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд

Туристичка такса:

  • 1,1 еур по лице на ноќ за возрасен (12+г.)
  • 0,6 еур по лице за ноќ за деца (2-11,99г.)

Репрезентативна Такса:

  • 1 еур по лице на престој за возрасен (12+г.)
  • 0,5 еур по лице на престој за деца (2-11,99г.)