Вилата се наоѓа на мала височина, околу 500 до 600 метри од најблиската плажа Agios Anastasios. Од центалниот дел на градот е одалечена околу 20 – тина минути пеш и има паркинг за автомобил. Поседува двокреветни, двокреветни со помошен кревет ( дете до 12 години ) и четворокреветни студија-два нормални кревети и софа на развлекување; трокреветни, четворокреветни апартмани и петокреветен дуплекс апартман. Има кујнски дел, купатило ТВ, тераса и клима која се доплаќа. Постелнината се менува на 5 дена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА

Вила BAYWATCH06.06.
15.06.
15.06.
24.06.
24.06.
03.07.
03.07.
12.07.
12.07.
21.07.
21.07.
30.07.
30.07.
08.08.
08.08.
17.08.
17.08.
26.08.
26.08.
04.09.
04.09.
13.09.
13.09.
22.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем190250290340415465480480465390340290
Студио 02+1 наем215275320375450495540540495435375320
Студио 02+2 наем245310355420490550595595550480420355
Апартман 03 наем255325405450555610630630610450415405
Апартман 04 наем280360455515615680695695680515470455
Апартман 05 duplex наем295395495565670730750750730565515495
  • Kлимата се доплаќа по студио/апартман

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари.
  • Климата се доплаќа  по студио/апартман
  • Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот а постелнина се менува на половина смена.
  • Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
  • За овој аранжман важат општите услови за патување

ТУРИСТИЧКА ТАКСА:

  • Од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.