Оваа вила е лоцирана на страната на Венецијанската тврдина на 450 метри од плажата Валтос и нуди комуникација со двете страни на градот. Студијата 02 и 03 поседуваат сопствена кујна (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), квалитетен намештај, ТВ, клима и сопствена тераса со гарнитура за седење. Климата се доплаѓа 5 евра на ден по студио.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ОД МИНИМУМ 50% ЗАКЛУЧНО ДО 31.03.2022, ОДОБРУВАМЕ -10% ПОПУСТ

Вила
MARIETA
MAJ
29
ЈУН
08
ЈУН
18
ЈУН
28
ЈУЛ
08
ЈУЛ
19
ЈУЛ
29
АВГ
09
АВГ
19
АВГ
30
СЕП
09
СЕП
19
СЕП
30
број на ноќевања1010101011101110111010117
Студио 02 по лице591091592092592592792592291891298949
Студио 03 по лице4989129159199199219199169129896939
Помошен кревет2959891291391391291398969492920
Family club*
дете од 2-14 г
29393939393939393939392920

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари.
  • Климата се доплаќа 5 евра од ден по студио/апартман
  • Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот а постелнина се менува на половина смена.
  • Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
  • За овој аранжман важат општите услови за патување

ТУРИСТИЧКА ТАКСА:

  • Од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување. 
[contact-form-7 404 "Not Found"]