ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 + 2 со поглед према море и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (кревети грчки стандард), опремена кујна, ТВ, WI – FI, купатило, комфорни тераси и клима уред – (доплата по 5 € на ден по соба).

НЕИ ПОРИГеоргија
ПЕРИОДНоќ1/4 студио1/2+3 апартман1/3+1/3 дуплекс
02.06-09.06790100140
09.06-16.067150170210
16.06-23.067210240290
23.06-30.067270300360
30.06-07.077300330400
07.07-14.077320350420
14.07-21.077330370450
21.07-28.077350390490
28.07-04.087350390490
04.08-11.087350390490
11.08-18.087350390490
18.08-25.087320360460
25.08-01.097290330420
01.09-08.097230280340
08.09-15.097200220280
15.09-22.097130140180

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена:

  •  Задолжително патничко здравствено осигурување
  • За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
  • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.
  • Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.)
[contact-form-7 404 "Not Found"]