Вила Лиолиос е сместена во Скала Потамија, на 200 метри од Голден Бич, 12 км од пристаништето Тасос и 2,5 км од музејот Полигноту Ваги, има сместување со балкон и бесплатна WiFi. Има поглед на градина и е на 4,8 км од традиционалната населба Панагија и 11 км од црквата Агиос Јоанис. Овој климатизиран апартман има ТВ со рамен екран и кујна со фрижидер.
Студијата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости.

EARLY BOOKING ПОПУСТ

-20% ПОПУСТ за резервации до 15.02.2024

Liolios Studioas – Skala PotamiaЦена по соба
ТерминУслугаКлима уредWi-Fi ИнтернетStudio 1/2+2 (кревети на спрат)
31.05 – 07.06.247 ноќевањадоплата 7 еур на денБЕСПЛАТНО209 €
07.06 – 14.06.247 ноќевања269 €
14.06 – 21.06.247 ноќевања379 €
21.06 – 28.06.247 ноќевања429 €
28.06 – 05.07.247 ноќевања519 €
05.07 – 12.07.247 ноќевања559 €
12.07 – 19.07.247 ноќевања649 €
19.07 – 26.07.247 ноќевања669 €
26.07 – 02.08.247 ноќевања669 €
02.08 – 09.08.247 ноќевања669 €
09.08 – 16.08.247 ноќевања669 €
16.08 – 23.08.247 ноќевања669 €
23.08 – 30.08.247 ноќевања669 €
30.08 – 06.09.247 ноќевања469 €
06.09 – 13.09.247 ноќевања399 €
13.09 – 20.09.247 ноќевања289 €
20.09 – 27.09.247 ноќевања249 €


Цената вклучува:

 • * 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
 • * Користење на Wi-Fi
 • * Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
 • * Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости
 • * Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
 • * Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
 • Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

Цената не вклучува:

 • * Туристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот
 • * Превоз 
 • * Патничко осигурување
 • * Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

Напомена:

* Бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!

* Агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.

* Резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!

* Доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата. 

* За уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст не е валиден за резервации направени по цена со Early booking попуст или било кој друг тип на попуст.

Доплата за превоз (за возрасни) Македонија- Тасос -Македонија :
• Скопје 60€• Штип 70€
• Велес 60 €• Радовиш 70€
• Неготино 60€• Струмица 70€
• Граничен премин 60€

Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно (не користи седиште)

* Задолжителна доплата за траект  20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-11,99 години

За хотелот: 

Студиото Лиолиос е сместен во Скала Потамија, на 200 метри од Голден Бич, 12 км од пристаништето Тасос и 2,5 км од музејот Полигноту Ваги, има сместување со балкон и бесплатна WiFi. Има поглед на градина и е на 4,8 км од традиционалната населба Панагија и 11 км од црквата Агиос Јоанис. Овој климатизиран апартман има  ТВ со рамен екран и кујна со фрижидер.

Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости.