НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 – 60 м. од плажа има :

1/4 студио (два дупли кревети) и  5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi – Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси – некои, со поглед према море.

НЕИ ПОРИ Г У З Е Л И С
Студија
ПЕРИОДНоќ1/21/31/41/2+1/2 дуплекс1/2+1/3 дуплекс1/3+1/3
02.06-09.067808590125130135
09.06-16.067110120130170180190
16.06-23.067160170180230240250
23.06-30.077210220230320330340
30.06-07.077230240250340350360
07.07-14.077250260270360370380
14.07-21.077260270280380390400
21.07-28.077270280290420430440
28.07-04.087270280290420430440
04.08-11.087270280290420430440
11.08-18.087270280290420430440
18.08-25.087250260270370380390
25.08-01.097210220230310320330
01.09-08.097170180190260270280
08.09-15.097140150160240250260
15.09-22.097100110120150160170
22.09-29.097707580125130135

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена:

  •  Задолжително патничко здравствено осигурување.
  • За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
  • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.
  • Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.)
[contact-form-7 404 "Not Found"]