Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Хотел ”ГРБАЉ” 3*  со добра местоположба на 400-500 м. од Словенска плажа, со сопствен паркинг: 1/2,1/3 и 1/4 соби, секоја со балкон, twc, тв, wi-fi, и клима – вклучена во цената.

ПериодНоќНоќ. со појадокПолупансион
05.06-12.067175 еур230 еур
12.06-19.067180 еур240 еур
19.06-26.067190 еур250 еур
26.06-03.077200 еур260 еур
03.07-10.077220 еур280 еур
10.07-17.077230 еур290 еур
17.07-24.077240 еур300 еур
24.07-31.077 240 еур300 еур
31.07-07.087240 еур300 еур
07.08-14.087240 еур300 еур
14.08-21.087240 еур300 еур
21.08-28.087230 еур290 еур
28.08-04.097210 еур270 еур
04.09-08.094105 еур135 еур
08.09 -11.09380 еур105 еур

Цените се во евра за 3,4 и 7 ноќевање со појадок и полупансион по лице – без превоз.

Деца со родители до 4.99 год.  гратис, а од 5 до 12 год. во 1/3 и 1/4 плаќаат=50 %,трето лице плаќа=70 %, користат: храна и кревет.

Автобуски превоз: 50 €- повратен билет, 35 €- еден правец; деца 35 €,еден правец=25 €  

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Термини на поаѓање: Јуни: 05, 12, 19, 26 Јули: 03, 10, 17, 24, 31 Август: 07, 14, 21, 28 Септември: 0408.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Напомена: 

  • Доплата за туристичка такса и осигурување 1,5 € по лице по ден, за деца од 12-18 год. = 1 € по ден (плаќање во агенција).

Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч.

[contact-form-7 404 "Not Found"]