ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Дете до 3.99 год. – бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 12€

Возрасен на дополнително легло – доплата 18€

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на надворешен и внатрешен базен со минерална вода
  • Користење на џакузи, сауна, парна бања, турска бања, фитнес
  • Интернет, паркинг

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден