ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Забелешки:

 • Викенд цена – ноќевање во петок или сабота и за официјални празници
 • Дополнителното легло во хотелот е фотелја или софа на расклопување

Цените се на ноќевање за соодветен број на лица и вклучуваат:

 • Ноќевање;
 • Појадок на шведска маса;
 • Вечера на шведска маса или на сет мени (во зависност од бројот на гостите) без вклучени пијалоци;
 • Користење на СПА центарот во период од 09:00 часот до 23:00 часот:
  – Два внатрешни базенти со минерална вода (температура на водата +31*С и +35*С;
  – Џакузи, сауна, парна бања, сауна, турска бања, јапонска бања, ледена соба, фитнес, релакс зона;
 • Користење на комбинираните спортски терени (тенис, одбојка, кошарка, фудбал);
 • Wi – Fi на територијата на целиот хотел;
 • Детско креветче и столче за ручање за деца во ресторантот (според достапност);
 • Слободен (необезбедуван) паркинг со видео надзор;
 • Туристичка такса

Напомени:

 • Деца до 4 г. на дополнително легло – бесплатно.
 • Деца до 12 г. на редовно легло плаќат цена за возрасен.
 • Хотелот го задржува правото за промена на цените!
 • Во период 28.12 – 02.01.2020 сместувањето ке биде по пакетни цени
 • На 24.12 и 25.12.2019 сместувањето е по сместувањето е по викенд цени
[contact-form-7 404 "Not Found"]