На самиот пат кој води до с.Смолари и неодоливите Смоларски водопади, во подножијето на недопрената природа на Беласица се наоѓа комплексот Лебедово Езеро. На влезот ќе ве дочекаат љубезни домаќини, а мирисот на прекрасната македонска кујна подготвена од врвни мајстори ќе ве натера да ја пробате.
Комплексот Лебедово Езеро располага со сопствен паркинг простор за 150 возила, мотел со 60 легла, ресторант, базен и летни тераси за 500 гости. За незаборавен ден со вашите најмили во комплексот е детското катче полно со играчки за забава, но и мини зоолошка градина.
 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 1000 ДЕН. ПО ЛИЦЕ СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК
(понудата важи само за ограничен број места)

Цените се  по лице за едно ноќевање.

Во цената е вклучено:
✔️ Појадок
✔️ бесплатно користење на базените со систем за затоплување на водата.
✔️ организирана прошетка до Смоларски водопади. 

❌ Цените не важат за празници.

Попусти и доплати:

  • Дете до 5 г. бесплатно.
  • За две деца под 5 г.- првото бесплатно, второто 600 ден.
  • Деца до 12 г. – доплата 600 ден.

НАПОМЕНИ:
– За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.

[contact-form-7 404 "Not Found"]