Црна Гора

  1. Home
  2. Црна Гора
Filter
Filter × Close

Villa Renome - Петровац

0.0

ВИЛА РЕНОМЕ ВО ПЕТРОВАЦ НА МОРЕ, се наоѓа на 200м од плажата Лучице и 600м од градската плажа во

Pearl Beach Resort 4* - Чањ

0.0

10% попуст за уплата до 29.02.2024 Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Тип

Villa Beba - Сутоморе

0.0

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското

Villa Sara - Будва

0.0

Вила ” САРА ”

на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени

Црна Гора 2024 - 31.07 - 07.08.2024

0.0

31.Јули (Четврток) СКОПЈЕ - ЦРНА ГОРАСостанок на групата во 00.30 часот на паркингот пред СЦ “Борис

Guest House Zec - Будва

0.0

Апармани Зец во Будва се наоѓаат на 600м од словенска плажа и 850м од Старио град. Вилата располага

Hotel Ancora Lux 3* - Чањ

0.0

На само 250 метри од плажата се наоѓаат Анкона Лукс. Хотелите располагаат со модерно опремени

Villa Exclusive - Сутоморе

0.0

ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ располага со двокреветни и со трокреветни соби опремени со клима ,ТВ, тоалет,

Villa Palma - Бечиќи

0.0

БЕЧИЌИ е познато летувалиште кое се наоѓа на 4км од центарот на Будва. Карактеристично по неговата

Hotel Babovic - Чањ

0.0

Чањ е атрактивно туристичко место кое се наоѓа помеѓу Петровац и Сутоморе. Има прекрасна плажа во

Location: Hotel Vila Babović, Čanj, Montenegro