Црна Гора

  1. Home
  2. Црна Гора
Filter
Filter × Close

Villa Beba - Сутоморе

0.0

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското

Hotel BIP 2* - Будва

0.0

Хотел

”БИП” 2*

реновиран во 2019 год., со идеална

Hotel Ancora Lux 3* - Чањ

0.0

На само 250 метри од плажата веднаш до Хотел Бабовиќ се наоѓа новоотворениот хотел Анкора Лукс кој

Hotel Park 3* - Будва

0.0

Hotel Park 3* Budva

:

сместен е во изобилство на зеленило кое на гостите им

Villa Exclusive - Сутоморе

0.0

ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ  располага со двокреветни и со трокреветни соби опремени со клима (вклучена во

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vukmanovic - Будва

0.0

Се наоѓа на 350 метри од Словенската плажа, односно 150 метри од поштата во Будва. Вилата

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Palma - Бечиќи

0.0

ВИЛА ПАЛМА се наоѓа на 250м од плажа во непосредна близина на хотелот Бела Виста.Вилата располага со

Location: Restaurant Palma, Bečići, Montenegro

Hotel Babovic - Чањ

0.0

Чањ е атрактивно туристичко место кое се наоѓа помеѓу Петровац и Сутоморе. Има прекрасна плажа во

Location: Hotel Vila Babović, Čanj, Montenegro

Villa Scout & Scout I - Сутоморе

0.0

ВИЛА СКАУТ располага со двокреветни, трокреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја соба има

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Bogoevic - Сутоморе

0.0

ВИЛА БОГОЕВИЌ располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби. Собите на првиот и

Location: Cannot determine address at this location.