Бугарија

  1. Home
  2. Бугарија
Filter
Filter × Close

Hotel Riva 3* - Сончев Брег

0.0

На 350 метри од плажата во Сончев Брег, хотелот нуди ресторан со три бара и надворешен базен. Аква

Location: Hotel Riva, Sunny Beach, Bulgaria

Complex Severina 4* - Сончев Брег

0.0

Комплексот нуди надворешен базен за гостите, добро опремени соби со фрижидер, сопствена бања, додека

Location: Hotel Severina, Sunny Beach, Bulgaria

Hotel Pliska 2* - Сончев Брег

0.0

Лоциран на јужниот дел од Сончев Брег, на 50 метри од морето и песочната плажа. Сите соби се

Location: Hotel Pliska, ulitsa "Slanchev bryag", Sunny Beach, Bulgaria

Hotel Privileg 3* - Сончев Брег

0.0

На 200 метри од плажата, непосредно до борова шума, Hotel Privileg нуди бесплатен надворешен базен,

Location: Hotel "Privileg", Нептун, Sunny Beach, Bulgaria

Oleander House 3* - Сончев Брег

0.0

Опкружена со градина, Oleander House и Tennis Club нудат соби со балкони, мало игралиште за голф и

Location: Oleander House, Sunny Beach, Bulgaria

Hotel Riagor 3* - Сончев Брег

0.0

На 300 метри од плажата и 800 метри од центарот хотелот нуди надворешен базен, бесплатен интернет и

Location: Riagor Hotel Sunny Beach, Sunny Beach, Bulgaria

DIT Evrika Beach Club Hotel 4*- Сончев Брег

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро =

Location: DIT Evrika Beach Club Hotel, ул. „Иван Вазов“, Sunny Beach, Bulgaria

I Hotel 4* - Сончев Брег

0.0

Модерен и стилски хотел оддалечен на само 100 метри од плажата нуди внатрешен и надворешен базен на

Location: iHotel Sunny Beach, Sunny Beach, Bulgaria

Hotel Gradina 3* - Златни Песоци

0.0

Hotel Gradina е опкружен со зеленило и сместен на само 350 метри од плажата, нуди климатизирани

Paradise Green Park Hotel 3* - Златни Песоци

0.0

Лоциран во Златни Песоци на 600 метри од плажата, 1,3 км од Ривиера и на само 2,2 км од Нирвана