Чањ

  1. Home
  2. Чањ
Filter
Filter × Close

Villa Renome - Петровац

0.0

ВИЛА РЕНОМЕ ВО ПЕТРОВАЦ НА МОРЕ, се наоѓа на 200м од плажата Лучице и 600м од градската плажа во

Pearl Beach Resort 4* - Чањ

0.0

10% попуст за уплата до 29.02.2024 Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Тип

Црна Гора 2024 - 31.07 - 07.08.2024

0.0

31.Јули (Четврток) СКОПЈЕ - ЦРНА ГОРАСостанок на групата во 00.30 часот на паркингот пред СЦ “Борис

Hotel Ancora Lux 3* - Чањ

0.0

На само 250 метри од плажата се наоѓаат Анкона Лукс. Хотелите располагаат со модерно опремени