СПА Бугарија

  1. Home
  2. СПА Бугарија
Filter
Filter × Close

AquaSun Hotel & SPA 3* - Сандански

0.0

Мал семеен хотел, новоотворен Март 2021 година.Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио,

Римска Бања 4* - Бања

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Забелешки: Викенд цена – ноќевање во петок или сабота и за официјални

Location: Thermo Spa Hotel Rimska Banya, Banya, Bulgaria

Hotel Amira 5* - Банско

0.0

БАНСКО-БУГАРИЈА HOTEL

„AMIRA“

5***** Хотелот „Amira“ е луксузен бутик

Location: Amira Boutique Hotel, Bansko, Bulgaria

Hotel Maria-Antoaneta Residence 3* - Банско

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ MARIA-ANTOANETA RESIDENCE

Положба
<br

Location: Maria-Antoaneta Residence, Bansko, Bulgaria

Hotel Zdravets 4* - Велинград

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цените се за 1 ноќевање по лице за сместување во соба/наем на апартман и

Location: Zdravets Hotel Wellness & SPA Velingrad, Velingrad, Bulgaria

Balneo Complex Saint Spas 5* - Велинград

0.0

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : Појадок и вечераКористење на СПА Центар :

Location: Balneo Complex Saint Spas, ulitsa "Nikola Vaptsarov", Velingrad, Bulgaria

Hotel Ruskovec 4*- Добриниште

0.0

Хотелот Русковец Ресорт е сместен во јужниот дел на котлината на регионот на Банско, со поглед према

Location: Dobrinishte, Bulgaria

Hotel Orbel 4* - Добриниште

0.0

Хотел Орбел се наоѓа се наоѓа во Добриниште. и нуди современи соби со приватни тераси и панорамски

Location: Hotel Orbel Spa, Улица „Хан Аспарух“, Dobrinishte, Bulgaria

Hotel Elbrus 3* - Велинград

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Дете до 3.99 год. – бесплатно Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло –

Location: Velingrad, Bulgaria

Hotel Delta 3* - Огњаново

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цените се во евра по соба

за ноќевање и вклучуваат : Ноќевање

Location: hotel Delta, Ognyanovo, Marchevo, Bulgaria