Скијатос

  1. Home
  2. Скијатос
Filter
Filter × Close

Villa Sirios - Скијатос

0.0

Вилата Сириос се наоѓа во близина на плажата

Megali Ammos, на само 6 мин пешачење од

Villa Pavlos - Скијатос

0.0

Вила Павлос се наоѓа во мирниот дел во градчето Скијатос, на само неколку минути пеш од популарниот

Villa Pascalis - Трулос

0.0

Вила

“ПАСКАЛИС“ На само 400 км.оддалеченост по копнен пат и 2,5 часа со траект се

Location: Paschalis Studios, Platanias, Greece