Полихроно

  1. Home
  2. Полихроно
Filter
Filter × Close

Villa Meskini - Полихроно

0.0

Полихроно се наоѓа на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун.

Villa Panillas - Полихроно

0.0

Вила “ПАНИЛАС”

се наоѓа на само 15 метри од плажа во центарот на градот. Студиата се

Villa Lemmy - Полихроно

0.0

Вила

ЛЕМИ

на 20 – 30 м од плажа, располага со: 1/2 + 1/2 дуплекс апартман (2

Villa Pepi's - Полихроно

0.0

Вилата се наоѓа на околу 350 метри од плажата во Полихроно и 150 метри од центарот. Поседува

Location: Vila Pepi`s, Polichrono, Greece

Villa Asimenia - Полихроно

0.0

Полихроно e сместенo во кристално чистиот залив Торонеос опкружено со бујна медитеранска вегетација.

Location: Polichrono, Greece

Villa Moustakas - Полихроно

0.0

Вила МУСТАКАС на 30 – 40 метри од плажа, располага со 1/2, 1/3 (1 дупли и 1 поединечен крвет), 1/4

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Elena - Полихроно

0.0

Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Fulis - Полихроно

0.0

Вила ФУЛИС

се наоѓа на влeзот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена на 50м од плажа.

Location: Cannot determine address at this location.

Polychrono Beach Hotel 3* - Полихроно

0.0

Хотелот се простира на самата плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце. Има сопствен

Location: Polychrono Beach Hotel, Polychrono, Greece