Под Закуп

  1. Home
  2. Под Закуп
Filter
Filter × Close

Protessilaos Hotel 3* - Неа Анхиалос

0.0

Хотелот е семеен хотел сместен на плажата Неа Анхиалос, на 30 метри од брегот, во непосредна близина

Hotel Bellagio 3* - Фурка

0.0

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400

Hotel Hanioti 3* - Ханиоти

0.0

Хотел “ХАНИОТИ” 3 *на околу 50 – 60 метри од плажа и од центарот на

Location: Hotel Hanioti, Chaniotis, Greece

Olea Garden - Геракини

0.0

Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот крак –

Location: Sithonia Village Hotel, Poligiros, Greece

Hotel Hlidi - Кокино Неро

0.0

КОКИНО НЕРО е туристичко место со богата флора и фауна, како и специфична клима која е резултат на

Location: HOTEL HLIDI, Kokkino Nero, Greece

Hotel Ammon Garden 3* - Пефкохори

0.0

           На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden". Хотелски

Location: Ammon Garden Hotel, Pefkochori, Greece

Hotel Marianna 3* - Миконос

0.0

ХОТЕЛ МАРИJАНА е лоциран во местото Гластрос на оддалеченост од само 7 мин.пешки до една од

Location: Mýkonos, Greece

Toroni Blue Sea 2*- Торони

0.0

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од

Location: Toroni Blue Sea Hotel, Toroni, Greece

Hotel Jenny - Сивири

0.0

Опис:

Хотелот Jenny се наоѓа на околу 200м. одалеченост од прекрасна песочна плажа, околу

Location: Jenny Hotel, Siviri, Greece

Golden Beach - Метармофози

0.0

Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 47 соби,