Острови Грција

  1. Home
  2. Острови Грција
Filter
Filter × Close

Barbara Studios - Скала Потамиа

0.0

Каде зеленилото од планината се вклопува со бескрајното синило на  Егејот, на само 100 чекори од

Villa Afroditi - Нидри

0.0

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој

се наоѓа јужно од Крф и североисточно од

El Greco 2* - Родос

0.0

Локација: Хотелот се наоѓа во градот Родос, на 200м. од плажата Елли и 2км од плажата Иксиа.

Hotel Themis - Едипсос

0.0

Вила Темис или Хотел Темис  има одлична локација во градот Едипсос. На 150м од плажа и на 5 минути

Villa Rex - Едипсос

0.0

Вилата се наоѓа во центарот на Едипсос, на 100 метри од термалните извори. Програма 1. Ден.

Villa Ariston - Порос

0.0

ВИЛА АРИСТОН – ПОРОС Вилата Аристон е сместена на околу 40 метри од плажата и главниот плоштад на

Villa Penelope - Скала Потамиа

0.0

Скала Потамиа е древно рибарско село, кое се наоѓа на јужниот дел на заливот и преубавата плажа

Studios Athina - Скала Потамиа

0.0

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 100 м. од самата плажа Голден бич. Вилата

Villa Nina - Ипсос

0.0

Вила Нина се наоѓа на островот Крф на 300м оддалеченост од AB МАRKET и излегува на средина од

Villa Nikos - Пефки

0.0

Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров ( после Крит). Главниот