Несебар

  1. Home
  2. Несебар
Filter
Filter × Close

Hotel Petrov 3* - Несебар

0.0

ЛОКАЦИЈА: 10 метри од плажа. ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ:

Хотелот е изграден во 2005

Location: Nessebar, Bulgaria

Hotel St. John 3* - Несебар

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Туристичка такса: 1,1 еур по лице на ноќ за возрасен (12+г.) 0,6 еур по

Location: Hotel St. John Nesebar, ulitsa "Mitropolitska", Nessebar, Bulgaria

Hotel Kirios 3* - Несебар

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Ценовник Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по

Location: Kirios, ulitsa "Emona", Nessebar, Bulgaria

MPM Hotel Arsena 4* - Несебар

0.0

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е реновиран во 2013 година. Туристите на возраст помеѓу 2 - 12.99

Location: Hotel MPM Arsena, Perla, Nessebar, Bulgaria

Aphrodite Beach Hotel 4* - Несебар

0.0

ЛОКАЦИЈА: 20 метри од плажа. ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е реновиран во 2016/2017

Hotel Orfei 2* - Несебар

0.0

ЛОКАЦИЈА: 400 метри оддалеченост од плажата. КАПАЦИТЕТ:

• 12 двокреветни (max.2 + 1

Location: Family Hotel Orfei, Nessebar, Bulgaria

Italia Hotel 3* - Несебар

0.0

ЛОКАЦИЈА: 150 метри од плажа. ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е реновиран во 2012

Location: Italia Hotel, Nessebar, Bulgaria

Sol Nessebar Mare Resort & Aquapark 4* - Несебар

0.0

ЦЕНОВНИК Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62

Location: Sol Nessebar Mare All Inclusive, ulitsa "Aurelia", Nessebar, Bulgaria