Летувања

  1. Home
  2. Летувања
Filter
Filter × Close

Barbara Studios - Скала Потамиа

0.0

Каде зеленилото од планината се вклопува со бескрајното синило на  Егејот, на само 100 чекори од

Villa Afroditi - Нидри

0.0

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој

се наоѓа јужно од Крф и североисточно од

Villa Andromeda - Пефкохори

0.0

Вила Андромеда

се наоѓа на околу 160 м од плажа сместена е во Пефкохори. Вилата нуди

Hotel Jordji 2* - Спиле

0.0

Семеен хотел, прв ред, на околу 40 метри до плажата, во селото Спиле, на Јадранско море.Место со

Villa Sara - Будва

0.0

Вила ” САРА ”

на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени

Villa Jadran - Улцињ

0.0

Вила Јадран е лоцирана во мирниот дел на Улцињ, на 250 метри од Големата плажа. На 2 мин. пешачење

Villa Fotis - Велика

0.0

Вилата се наоѓа на 100 метри од на главната улица и плажата. Одговара за фамилија со деца. Располага

Best Smyrna Otel 2* - Кушадаси

0.0

Сместен на 700 метри од градската плажа во Кушадаси, нуди ресторан, бесплатен интернет и

Villa Panillas - Полихроно

0.0

Вила “ПАНИЛАС”

се наоѓа на само 15 метри од плажа во центарот на градот. Студиата се

Lara LUX Studios - Чањ

0.0

Атрактивното туристичко место Чањ се наоѓа помеѓу Петровец и Сутоморе,го краси пространа песковита