Лептокарија

  1. Home
  2. Лептокарија
Filter
Filter × Close

Yalos's Studios - Лептокарија

0.0

Студиа YALOS се ново изградени студиа, лоцирани на прва линија покрај плажа, истите се наоѓаат на

Villa Thomas - Лептокарија

0.0

Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите

Villa Filipos - Лептокарија

0.0

Вилата FILIPOS се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, на само педесетина метри од градската

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Dima - Лептокарија

0.0

Студијата DIMA, се наоѓаат на високото приземје од истоимениот објект во Лептокарија на само

Location: Cannot determine address at this location.

Aparthotel Platanas - Лептокарија

0.0

Хотел Платанос

– со убав двор, со 1/2, 1/3 и 1/4 (2 поединечни кревети и два кревети на

Location: Hotel Platanos, Leptokarya, Greece

Villa Vangelis - Лептокарија

0.0

Вила

“VANGELIS”

се наоѓа на

150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni"

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Olimpia - Лептокарија

0.0

- 25%

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022- 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И

Location: Leptokarya, Greece

Villa Atrium - Лептокарија

0.0

Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите

Location: Cannot determine address at this location.