Калитеа

  1. Home
  2. Калитеа
Filter
Filter × Close

Villa Memphis - Калитеа

0.0

Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа на пешачката зона, опкружена со голем број на

Villa Maria - Калитеа

0.0

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од море. Собите

Location: Ξενοδοχείο Μαρία, Καπεταν Ηαπσα, Kallithea, Halkidiki, Greece

Villa Kostas - Калитеа

0.0

Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на

Калитеа на самиот главен булевар и на околу<br

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Ammos - Калитеа

0.0

Aммос Апартманите “B” категорија и се наоѓаат на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа. Од

Location: Ammos Apartments, Eparchiaki Odos Paliouriou-Afitou, Kallithea, Greece

Villa Thea - Калитеа

0.0

Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето и плажата во Калитеа, на левата страна од

Location: Kallithea, Halkidiki, Greece

Meropi Studios - Калитеа

0.0

Вила Меропи се наоѓа на самата магистрала, во строгиот центар на Калитеа, веднаш до семафорите и<br

Location: Meropi Studios, Faliraki, Greece

Villa Dimitra - Калитеа

0.0

Трокреветните студија, располагаат со три редовни легла, мини кујна опремена со прибор за готвење и

Location: Cannot determine address at this location.

Apartments Poseidon - Калитеа

0.0

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Паркинг за возила сама вила не

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Galini - Калитеа

0.0

Вилата

ГАЛИНИ

се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и

Location: Cannot determine address at this location.

Hоtel Maya Bay 3* - Калитеа

0.0

ПОПУСТ за рана уплата - 20% попуст за резервации со целосна уплата до 01.03.22- 15% попуст за

Location: Maya Bay Hotel, Kallithea, Greece