Вила ВУЛА ЛептокаријаЛептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа.Вила Вула е вила лоцирана на 50м од најубавата плажа во Лептокарија.На 5 минути од центарот.Вилата ке биде за првпат на располагање на гостите кој ке се сместат во оваа вила изградена во 2020 година.Самата вила располага со 1/3 ,1/4 и 1/5 студија кои дел се со странчен поглед на море.Сите студија се опремени со кујни ,тв,wi-fi ,клима и располагаат со пространи балкони.

  • 20% попуст за термините 13.06 и 20.06.
  • 10 % попуст за останатите термини до 15.06.2021

ЦЕНА ЗА ЛЕТО 2021

Цените се однесуваат за 7 ноќевања наем на студио• Во студијата  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети.
• Сите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
• поради генерално чистење на студијата  после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
• хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
• Користењето на климата е со доплата на лице место 5 еур на ден .

  • По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.- 
  • Доплата за туристичка такса 0,5 €
  • (се плаќа во агенција )
  • Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
  • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а.  и на самата агенција.

 ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
• Задолжително патничко и здравствено осигурување – инфо во агенцијата
• За користење на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена
• Превоз: возрасни 35 € (повратен билет) / 25€ (1 правец), деца од 2-12 години 25 € (повратен билет) • Цените се изразени во € – евра , по курс 1 € = 62 мкд
• За овој аранжман важат општите услови на патување пропишани од “СКТМ“

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]