Вила ” САРА ” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, твwi-fi и клима – вклучени во цената.

ПериодНоќ1/21/3
05.06-12.0678999
12.06-19.067109129
19.06-26.067119139
26.06-03.077149169
03.07-10.077189209
10.07-17.077219239
17.07-24.077239259
24.07-31.077259279
31.07-07.087259279
07.08-14.087259279
14.08-21.087239259
21.08-28.087199219
28.08-04.097149169
04.09-08.0947999
08.09-11.0935969

Цените се во евра за НАЕМ на студио или апартман за 7 ,4 и 3 ноќевања – без превоз.

Автобуски превоз: 50 € – повратен билет, 35 € за деца, 35 € – еден правец, 25 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност- 1 еур = 62 денари.

 Напомена: 

  • Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5
  • Задолжително патничко здравствено осигурување за патниците со превоз
  • Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13ч
  • За хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти.
  • Промена на постелнина на 4 дена.

[contact-form-7 404 "Not Found"]