Вила Мia Home

Вилата е реновирана во 2021 година, и располага со 4 студија на прв спрат. Студиата се за 4 лица ( 2 возрасни и 2 деца до 12 години.) Се наоѓа на 120м од плажа. Секое студио има балкон, опремена кујна и тоалет и Wi-Fi.

Опис на студио 1/2+2 Студио

Студијата се опремени со еден брачен кревет и 2 креветчина на спрат. Секое студио има тоалет, мини кујна, ТВ, тераса  и се наоѓаат на прв спрат.

-10% попуст до 29.02 или потрошување на студијата

 ДатумРедовна цена 
1термин01.06-08.06.2024ПРОДАДЕНО
2термин08.06-15.06.2024ПРОДАДЕНО
3 термин15.06-22.06.2024ПРОДАДЕНО
4 термин22.06.-29.06.2024ПРОДАДЕНО
5 термин29.06-06.07.2024449 €
6 термин06.07-13.07.2024466 €
7 термин13.07-20.07.2024538 €
8 термин20.07-27.07.2024593 €
9 термин27.07-03.08.2024593 €
10 термин03.08-10.08.2024593 €
11 термин10.08-17.08.2024593 €
12 термин17.08-24.08.2024593 €
13 термин24.08-31.08.2024538 €
14 термин31.08-07.09.2024462 €
15 термин07.09-14.09.2024386 €
16 термин14.09-21.09.2024273 €
17 термин21.09-28.09.2024205 €

Што е вклучено во цената

 • 7 ноќевања во вила Миа Хоум
 • Користење на клима

Што не е вклучено во цената

 • Доплата за туристичка такса 1.5 центи од ноќ од апартман (Се плаќа во вилата)
 • Превоз за возрасен повратен билет 40 еур / 30 еур во еден правец
 • Превоз за дете до 11.99год. повратен билет 30Еур / 20 еур во еден правец
 • Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно
 • Патничко осигурување

Важно

 • Чекирањето е после 14:00 часот, напуштање на апартманите е во 09:00 часот.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото да задржи 90% од вкупната уплатена сума доколку патникот го откаже патувањето до 2 дена пред поаѓање.
 • Организаторот на патувањето не одговара и не надоместува штета за изгубен багаж.
 • Цените се изразени во евра, а курсот на еврото се пресметува 62 денари
 • Селекција на седиште во автобус! Според правилата на агенцијата, патниците се сместуваат според временската линија на уплати.
 • Доколку имате барање за седиште, истото се доплаќа 15 евра за во два правци.
 • Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
 • Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во вилата.
 • Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
 • Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
 • За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
 • Попустите Не се комбинираат.
 • Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена
 • По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба