Вила Захос се наоѓаат на 250 метри од плажата во Олимпик бич, една покрај друга. Поседуваат идентично сместување, двокреветни и трокреветни студија на приземје и двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија на спрат. Кај четворокреветните студија, два кревети се нормални а два кревети се на спрат. Поседуваат кујнски дел, тераса, ТВ, купатило, клима ( се доплаќа ). Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

Вила ZAHOS08.06.
17.06.
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
15.09.
24.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем Приземје175220245290360390390390360270230160
Студио 03 наем Приземје190235280330410430430430410290260190
Студио 02 наем Спрат195240270320390420420420390295260190
Студио 03 наем Спрат220260305360440460460460440320290220
Студио 03+1 наем Спрат250290340395480500500500480350320245
  • климата се доплаќа на ден по студио;

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари.
  • Климата се доплаќа 5 евра од ден по студио/апартман
  • Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот а постелнина се менува на половина смена.
  • Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
  • За овој аранжман важат општите услови за патување

ТУРИСТИЧКА ТАКСА:

  • Од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.