Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, ориентирани кон југозапад, и од терасите ќе уживате во прекрасното зајдисонце. Сите студија и апартмани се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнината е еднаш во текот на престојот. Вилата има WI-FI.

Услови под кои важи аранжманот

НАПОМЕНА:   

  • – Цените се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања.        
  • – Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата.
  • -Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
  • – Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
  • – За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
  • – Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  •   35 € возрасни
  •   25 € деца од 2 – 12 години
  •   БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ 

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]