Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена околу 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на две до три лица, како и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици се наоѓаат на приземје, околу базенот. Сите се комплетно опремени и имаат кујнски дел, купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 6 еур на ден на лице место за (Мај, Јуни и Септември) од 01.07-31.08.2024 е вклучена во цена. Објектот поседува паркинг, скара, базен со лежалки и чадори.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

На промо цените не следува попуст, и попуст за 2 последователни термина

Првиот и последните два термина се промо цени

ПОНУДАТА СЕ ОДНЕСУВА ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Координати: 40.089369, 23.975761

-12 % за резервации до 31.12.2023за 100% уплата до 10.01.2024
-10 % за резервации до 29.02.2024за 100% уплата до 10.03.2024
-5 % за резервации до 30.04.2024за 100% уплата до 10.05.2024
Напмона: првиот и последните два термина се промо цени и не подложат на попуст!
ВИЛА Емануела – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ПериодНоќ.1/3 студио2/4 апп
25.05-01.06.20247*209259
01.06-08.06.20247289369
08.06-15.06.20247369449
15.06-22.06.20247409499
22.06-29.06.20247479549
29.06-06.07.20247559679
06.07-13.07.20247609749
13.07-20.07.20247609749
20.07-27.07.20247609749
27.07-03.08.20247609749
03.08-10.08.20247629769
10.08-17.08.20247629769
17.08-24.08.20247529629
24.08-31.08.20247429529
31.08-07.09.20247359459
07.09-14.09.20247309409
14.09-21.09.20247*229269
21.09-28.09.20247*149209

Туристичка такса се плаќа на лице место, по 1,5еур по соба на ден. 

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.