Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи, прекрасната глетка, природата на околните планини, ноќниот живот и романтичните прошетки по улиците со поглед на малиот остров Келифос.

 Вила Раниjа се наоѓа на 150м од плажа и на 300м од центарот на градот.

    http://raniahouse.gr/

Координати:

–20 %за 50% уплата до 15.02.2024
ОСТАТОКОТ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА ДО 21 ДЕН ПРЕД ТРГНУВАЊЕ
ТЕРМИННАЕМ1/3 АПП1/4 AПП1/5 АПП
19.057 ноќи220250290
26.057 ноќи260310360
02.067 ноќи320370410
09.067 ноќи410460490
16.067 ноќи450490510
23.067 ноќи490530580
30.067 ноќи510550610
07.077 ноќи560590660
14.077 ноќи630690750
21.077 ноќи630690750
28.077 ноќи630690750
04.087 ноќи630690750
11.087 ноќи630690750
18.087 ноќи590650710
25.087 ноќи510580660
01.097 ноќи400450510
08.097 ноќи320370470
15.097 ноќи270320360
22.097 ноќи230250290

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТА ВО ДЕНАРИ (1ЕВРО=62МКД)

НАПОМЕНИ: 

Во цената е вклучено

  • Наем на 7 ноќевања/8 дена
  •  Wi fi интернет
  • Вклучена клима

Во цената не е вклучено

  • Туристичка такса 650 мкд за целиот престој се плаќа во агенција
  • Здравствено и патничко осигурување

ОПИС НА СМЕСТУВАЊЕ

Располагаме со 3 четворокреветни апартмани со две посебни соби, 2 трокреветни апартмани  и 1 петокреветен апартман. Сите апартмани располагаат со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, дел од нив се со поглед на море, дел со поглед на планина.

НАПОМЕНИ:

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.

Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.

Важечка е резервацијата со авансна уплата.