Лоциран во Златни Песоци на 600 метри од плажата, 1,3 км од Ривиера и на само 2,2 км од Нирвана плажа хотелот нуди сместување на база се вклучено, заедно со бесплатен паркинг и интернет.

ЦЕНОВНИК

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд

Туристичка такса:

  • 1,1 еур по лице на ноќ за возрасен (12+г.)
  • 0,6 еур по лице за ноќ за деца (2-11,99г.)

Репрезентативна Такса:

  • 1 еур по лице на престој за возрасен (12+г.)
  • 0,5 еур по лице на престој за деца (2-11,99г.)