ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Локација: Хотелот се наоѓа во близина на центарот на Сус, на 2,5км од стариот град и  на 8км од Пор Кантауи. Од аеродромот во Монастир е одалечен 19км. Последен пат е реновиран во 2018 год.

Соби: Сите соби се опремени со балкон, клима, фен, ТВ, минибар (не се доплаќа), телефон, сеф, бесплатно wi-fi
Содржини: Рецепцијата работи 24/7. Хотелот располага со: 2 надворешни базени (1 со лизгалки и 1 за деца), внатрешен базенвелнес центар, главен ресторан, голема отворена тераса во тропски стил, барови покрај базен и во лобитео и клуб на плажа, конференциска сала.

Спорт и забава: Караоке, кабаре шоу, ватерполо, пикадо, мини голф, тенис, куглање, пинг понг, падобранство, кану (некои активности се со доплата).

Плажа: Хотелот има приватна песочна плажа