ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Надворешен базен (во текот на летниот период)
  • Внатрешен базен со минерална вода
  • Надворешно џакузи
  • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
  • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
  • Детски кат
  • Паркинг, сеф на рецепција

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 8€

Доплата за ПОЛН ПАНСИОН : возрасен – 26€ | дете – 13€

Во цената не е вклучена туристичка такса – доплата 1 € по лице на ден.