Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотелот располага со 120 соби и апартмани. Во секоја соба има ТВ со кабловска телевизија, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција. Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Сите соби во хотелот Златибор Мона се климатизирани. Покрај овие погодности може да се користат и третмани на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Попусти и доплати:

– Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно

– Деца 7-12 години заедно со двајца возрасни плаќаат 17€ на ден

Цената не вклучува:

– Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување 0,2 € по лице од ден

Цената вклучува:

– Цена по лице на ден, ноќевање со појадок

– Внатрешен базен, фитнес

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

[contact-form-7 404 "Not Found"]