Сместен во мирниот дел на Златибор,Хотелот MIR во понудата има спа услуги, сала за фитнес, à-la-carte ресторан и бар со тераса. Гостите можат бесплатно да го користат паркингот и Wi-Fi.

Понудата вклучува:

  • Сместување во дадениот тип на соба
  • Услуга на база ноќевање со појадок
  • Интернет, паркинг

Понудата не вклучува:

  • Такса за престој 1 евро по лице на ноќ
  • Доплата за вечера 10 евра по лице на ноќ

Политика за откази и пенали:

  • Без пенали 30 дена пред датумот на пристигнување
  • За потврда на резервацоијата потребно 30% авансна уплата

Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден