Лоциран на елевација од 1200 метри, со спектакуларен, панорамски поглед на мавровското езеро ве повикува на топол пречек во недопрената убавина.

Сместување

  • Сите соби се опремени со ТВ со рамен екран со кабелски канали, електричен бокал, туш, фен и гардеробер.Собите се со купатила во кои има бесплатен прибор за хигиена.

ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/21

Mia’s Favorite Hotel – Маврово
Тип на собаКапацитетцена за 1 лицецена за 2 лица
Еднокреветна спорт соба1 возрасно45еур/
Двокреветна спорт соба2 возрасни45еур60еур
Спорт премиум соба3 возрасни60еур80еур
Стандард соба2 возрасни60еур80еур
Стандард двокреветна со балкон2 возрасни70еур90еур
Премиум соба3 возрасни70еур100еур
Фамилијарен свит4 возрасни90еур120еур
Фамилијарен Спорт свит4 возрасни70еур90еур
ВИП апартман2 возрасни+1софа115еур135еур
ВИП Спорт комфорт Апартман6 возрасни90еур110еур
ВИП Супериор Апартман5возрасни +2софа кревета130еур160еур
1 дете до 11,99год – бесплатно, 2ро дете до 11,99год – 15еур на ден
Деца над 12год – плаќаат 30еур на вечер
Дополнително возрасно лице во соба се наплаќа 30еур на вечер
Во Вип Апартман дополнително лице се доплаќа 30еур на вечер
4то или 5то или 6то возрасно лице 20еур на ден
Check in: 14:00 Check out:10:00h

Политика за домашни миленици

Дозволено е домашен миленик со претходно одобрение од хотелот

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]