Hotel Iris 4*- Златибор

Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Термин1/2 Стандарна Соба1/2 Комфорт СобаЕднокреветна соба
Капацитет на собаМах 2 лицаМах 3 лицаМах 1 лице
01.11-29.12.202239€42€51€
03.01-19.02.202344€47€56€
20.02-01.04.202339€42€51€

Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Термин1/2 Aпартман1/3 Апартман1/3 Фамилијарен АпартаманИрис Апартаман
Капацитет на собаМах 4 лицаМах 4 лицаМах 3 лицаМах 5 лица
01.11-29.12.202249€47€44€56€
03.01-19.02.202356€51€49€62€
20.02-01.04.202349€47€44€56€

Во цената е вкучено:
– Ноќевање со појадок
– Користење на Спа центар: Затворен базен, Финска Сауна, Солена Соба, Тапидариум
– Фитнес Центар
– Wi- Fi

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)

Услови за деца:
– Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца од 7-11,99 години 50% попуст во присуство на две возрасни лица;
– Дополнително легло во соба 50% од цената во табелата;
– 3-то и 4-то лице во апартман имаат 20% попуст;

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Доколку се прекине или предвремено го напушти хотелот, средствота не се рефундираат;