ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се во евра по соба  за ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на затворен базен со минерална вода, детски базен , шезлонг, фитнес;
  • Wi-Fi интернет,
  • детски кат и паркинг;