Хотел Арена се наоѓа на прва линија пред ски патеките, располага со вкупно 33 соби и апартмани и вкупен капацитет од 105 гости.
Сите соби се со сопствен балкон со прекрасен поглед кон ски центарот, ТВ, WIFI.
Нуди и голема тераса со поглед и капацитет од 150 гости, ресторан со камин, кафитерија и сопствен паркинг.
Од оваа година има и нов спа центар со голем базен, џакузи, турска бања, финска бања, топли клупи и лежалки со прекрасен поглед кон ски центарот.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ДВЕ НОЌЕВАЊА

(Период за престој од 21.12 – 31.03.2021)

  • 3 дена / 2 ноќи – 76 € ( со појадок и вечера по лице)

Дадената цена е по лице за 2 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок или појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар
  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ АРАНЖМАНИ

(Период за престој 30.04 – 03.05.21)

  • 3 дена / 2 ноќи – 50 евра (со појадок по лице )
  • 3 дена / 2 ноќи – 60 евра (со појадок и вечера по лице)

Услови за деца :

  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]