Хотелот Акти **** на 20 метри од песочна плажа.Има подземен премин до прекрасната плажа со ситен песок и постепено задлабочување на водата.Секоја соба има еден дупол кревет и два единечни кревети на спрат,wi-fi,тв,клима уред,мини фрижидер,телефон купатило со вц,фен, крпи големи за на плажа и мали за туширање.Има 2 ресторани за доручек со поглед на море и ресторан за вечера со поглед на море.Приватна плажа со лежалки и чадори за гостите од хотелот бесплатно.Бар покрај базен,бар на плажа,безжичен интернет на плажа.Базен отворен со посебен дел за деца.Простории за друштвени игри пинг,понг,гемерски игри,цртање ….лифт.Покриен паркинг за возила ,мини маркет,сеф,24 часа рецепција ,перална.

10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА НА 50% ОД ЦЕНАТА ДО 11.12.2023

12% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА НА 100% ОД ЦЕНАТА ДО 11.12.2023

ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА (ШВЕДСКА МАСА) ,КЛИМА,WI-FI,ПАРКИНГ , ПОГЛЕД НА МОРЕ
2 ДЕЦА ДО 11,99 ГОД. БЕСПЛАТНО

 ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 HB (доручек и вечера) ШВЕДСКА МАСА
ПЕРИОДМАЈЈУНИЈУЛИ АВГУСТ           СЕПТЕМВРИ
17243107142128051219260209162330061320
НОЌЕВАЊА 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
СТУДИО 1/2 +1/2 Макс.4 лицаградина со поглед море 369 399 419 499 529 639 649 679 699 699 699 699 699 679 569 499  469 399 369

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА  МИНИМУМ 2 ВОЗРАСНИ ЛИЦА ВО СОБА

ЗА 1 ДЕТЕ ОД 0-11,99 г. БЕСПЛАТНО
ЗА 2 ДЕТЕ ОД 0-11,99 г. БЕСПЛАТНО

ЗА 3 ВОЗРАСЕН 12+ 50% ПОПУСТ
ЗА 4 ВОЗРАСЕН 12+ 70% ПОПУСТ

Доплата за туристичка такса 1,5 € од ден од соба, се плаќа во агенција.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 45 € за возрасни – повратна карта;
  • 35€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • 30 € за возрасни – карта во еден правец;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште
ДЕНОВИТЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДЕНОВИ НА ПОАЃАЊЕ ОД
ГрадМесто на тргнувањеВреме
КумановоБензинска пумпа Макпетрол03:15 часот наутро
СкопјеСпортска сала Борис Трајковски04:00 часот наутро
ВелесМотел Македонија бенз.Мак.Оил04:3часот наутро
ШтипНова Пошта04:0часот наутро
КавадарциАвтобуска Станица04:45 часот наутро
НеготиноБензинска пумпа Макпетрол05:0часот наутро
ГевгелијаБензинска пумпа Окта-Шимов06:00 часот наутро
ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР – 25 € ПО ЛИЦЕ – ОД ПРИЛЕП И БИТОЛА
ПрилепБензинска пумпа Лукоил04:00 часот наутро
БитолаСпортска сала03:15 часот наутро