Вилата е сместена во градот Парга на мала височина, на неколку минути пеш до центарот на градот и околу 800 метри од најубавата плажа Валтос. Поседува двокреветни и трокреветни студија. Секое студио е отремено со кујски дел, тераса, ТВ, купатило и клима која се доплаќа. Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

Вила DREAMS STUDIOS06.06.
15.06.
15.06.
24.06.
24.06.
03.07.
03.07.
12.07.
12.07.
21.07.
21.07.
30.07.
30.07.
08.08.
08.08.
17.08.
17.08.
26.08.
26.08.
04.09.
04.09.
13.09.
13.09.
22.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем230280360405485555575575555465405360
Студио 03 наем260315395455540595625625595520455395
  • Климата се доплаќа на ден по студио

ТУРИСТИЧКА ТАКСАОд 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место 1,5 еур по соба од ден кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.

НАПОМЕНА– Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот;
– Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните;
– Бројот на лица кои се сместуваат во студијата/апартманите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето;
– Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.

Локација: https://maps.app.goo.gl/wqms2ksRPyQX7Wje9