Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар : внатрешен базен со минерална вода, детски базен со минерална вода, сауна, парна бања, џакузи, релакс зона
 • Една спа процедура по избор
 • Интернет, паркинг, детски кат
 • Туристичка такса

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Дополнителни услови:

 • Деца до 5.99 години – БЕСПЛАТНО
 • Дете од 6-11.99 години – доплата 12€ на ден
 • Возрасен на дополнително легло – доплата 38€ на ден

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар : внатрешен базен со минерална вода, детски базен со минерална вода, надворешен акватоничен базен, сауна, парна бања, џакузи, релакс зона
 • Интернет, паркинг, детски кат
 • Туристичка такса

Дополнителни услови:

 • Деца до 5.99 години – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 6-11.99 години – доплата 12€ на ден
 • Возрасен на дополнително легло – доплата 30€ на ден