Azul Eco Hotel 4*  (Rethymno)

Опис на хотелот: Реновиран во 2022 година, Azul Eco Hotel 4* нуди одлично сместување со базени и одличен квалитет на храна. Плажата е оддалечена 170 метри, а автобуската станица е на само 50 метри од хотелот, нудејќи одличен пристап до стариот град Ретимно за само 15 минути.

ПакетВозрасен
 Ultra All Inclusive
(ултра се вклучено)
 869 € по лице  

Секој петок од 7-ми јули – Крит со авион

Крит, најголемиот грчки остров, нуди прекрасни плажи, кристално чисто море и богатство на историски и културни локалитети, што го прави идеален одмор за секого.

8 дена – 7 ноќи – Ultra All Inclusivе

Со Ultra All Inclusive пакетот, ќе можете да уживате во храна и пијалоци во текот на целиот престој, вклучувајќи и традиционални грчки специјалитети, и се тоа со комфорот на чартер летот од Солун со вклучен бесплатен паркинг.

Директен авио лет

  • Летаме со Sky Express секој ПЕТОК од Солун
  • Вклучени трансфери Аеродром – Хотел – Аеродром на КРИТ
  • Вклучен рачен и чекиран багаж
  • Бесплатен паркинг во Солун или можност за организација на превоз (со доплата)